“Назавжди залишиться в нашій пам’яті відважним патріотом”: поховали загиблого бійця

Гусятинська громада попрощалася з 38-річним військовослужбовцем, який став на захист України.

Маковей Валентин Володимирович, 1986 року народження, солдат, водій 2 взводу роти протитанкових ракетних комплексів, загинув 17 січня 2024 року під час бойового завдання в районі населеного пункту Терни Донецької області.

У селі Сидорів біля рідного дому воїна розпочався чин похорону. Провести Героя в останню путь прийшли односельчани, жителі громади, представники влади, духовенство, військовослужбовці, однокласники, друзі. Заупокійна панахида відбулася у місцевій церкві. Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла до місцевого кладовища, де востаннє нашому земляку віддали військові почесті.

Рідним загиблого вручили прапор та Грамоту пошани і скорботи. Вдома у загиблого військовослужбовця залишились матір, дружина, двоє дітей….

“У пам’яті близьких Валентин назавжди залишиться відважним патріотом, вірним присязі, який з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок – до останнього захищав Батьківщину.

Чтайте також:  Повернувся з Франції, щоб боронити Україну: попрощалися з 37-річним Дмитром Джиджори захисник, який собою прикрив товариша

Вічна пам’ять воїну, який загинув за нашу свободу та незалежність! Спочивай з миром, Герою!”, – йдеться у повідомленні громади.