Нові права водія для всіх: у МВС розповіли, що тепер потрібно робити

Важливі зміни

У МВС розповіли українцям про нову доступну послугу
Автомобіль нині вже не вважається розкішшю, а необхідним засобом пересування. Щоб їздити на авто, українцям потрібно мати права водія. У Telegram-каналі Головного сервісного центру МВС розповіли про нову важливу послугу.

Для отримання прав водія слід успішно скласти практичний і теоретичний іспити. У Сервісному центрі для складання практичного іспиту запущено важливий сервіс.

Йдеться про чат-бот у соціальній мережі Telegram, де за допомогою талонБот можна легко знайти вільні талони на складання практичного іспиту в будь-якому із сервісних центрів МВС.

Система автоматично надсилає оповіщення кожні 10 хвилин, тому користувач отримає найсвіжішу інформацію.

Зазначається, що талонБот зручний у використанні. Для цього необхідно увійти в бот в Telegram, пройти авторизацію та заповнити необхідні поля.

Начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик зазначив, що спостерігається певний попит на отримання прав водія. Лише за січень 2024 року понад 14,5 тисяч українців стали вперше водіями.

Чтайте також:  Відео.1000 грн за вакцинацію отримають не всі - нардеп

 

Іспит на отримання прав водія складається з двох етапів. Перший — здавання теоретичної частини. Готуватись можна самостійно, а можна записатися в автошколу. Кандидат у водії має вивчити дорожні знаки та ПДР. Потім слідує друга частина — практичний іспит. Потрібно теоретичні навички застосовувати практично.

Теоретична частина завжди передбачає тестування з 20 питань, виконання яких виділяють 20 хвилин. Теоретичне тестування можна пройти всіма територіальними сервісними центрами МВС України.

Після успішного складання теорії потрібно пройти курс навчання в автошколі та скласти практичний іспит з керування транспортним засобом.