Видалив зуб та став погано себе почувати: у підліток помер після візиту у стоматологію

Що відомо і що говорять правоохоронці

У Кривому Розі 14-літній підліток помер після візиту у стоматологію. Хлопцю видалили зуб і після цього його стан різко погіршився і він впав у кому.

Про це повідомляє “Інформатор” із посиланням на пресслужбу поліції.

Зазначається, що підлітку вирвали зуб в одній із стоматологій у Саксаганському районі Кривого Рогу.

Після візиту до лікаря, самопочуття хлопця стало різко погіршуватися. Повідомляється, що підлітка госпіталізували у важкому стані, у лікарні він впав у кому і через деякий час помер.

Зараз правоохоронці з’ясовують, чи могла медична допомога лікаря привести до смерті дитини. Поліція відкрила кримінальну справу за ч. 2 ст. 140 ККУ (Невиконання або неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків, внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього).

Чтайте також:  У Польщі зможуть вакцинуватися сезонні працівники з України

Ситуацію прокоментувала у інтерв’ю “Суспільному” і директор стоматології Олена.

Вона пояснила, що хлопець звернувся до лікаря із болем у зубі і йому була надана необхідна допомога. Зазначається, що для того, щоб з’ясувати причину смерті підлітка, буде проведено експертизу.

“Говоритиму, що це ускладнення, саме цієї маніпуляції неможливо. Відповіді на всі питання може дати тільки експертна комісія. Експертиза буде”, — додає очільниця лікарні.