Курс долара перетнув межу, оновив історичний максимум: валюта стрімко зростає

Зафіксовано валютний рекорд!

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 21 лютого, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 38,4756 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 41,5421 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими

Майже максимальну вартість долара та євро, прогнозовану експертами на цьому тижні, досягнуто. З початку війни, це найнижчий рівень гривні на валютному ринку. Це історичний рекорд гривні.

І досить важко говорити про причини, що впливають на укріплення національної валюти, адже причини її послаблення вагоміші, тим паче в умовах війни.

Зважаючи на обставини, які склалися, в суспільстві панують панічні настрої – згадується прогноз фінансових експертів та банків стосовно вартості долара в 40 гривень. І ця межа вже дійсно досить близько.

Чтайте також:  "Мінус 18% з кожного переказу на банківську картку": у 2024 році в Україні мають запровадити новий податок