30-річний закарпатець підробив свідоцтво про смерть дружини, щоб виїхати за кордон

Проте план не спрацював. Прикордонники помітили фальсифікацію документа.

Мешканець Закарпаття зі знайомим планували незаконно перетнути кордон, щоб потрапити до Угорщини через КПП «Тиса».

Під час перевірки документів 30-річний пасажир мікроавтобуса «Mercedes», надав паспорт, свідоцтво про смерть дружини та документи, що підтверджують їх шлюб та народження спільного сина. Таким чином він планував виїхати з України як батько, що самотужки виховує дитину.

Але уважні прикордонники виявили, що свідоцтво про смерть було підроблене. Тому чоловікові довелося зізнатися, що його дружина жива та здорова, а сфальшований документ йому передав водій мікроавтобуса перед в’їздом у пункт пропуску.

Обом чоловікам доведеться відповідати за вчинене перед законом. У діях псевдовдівця вбачають ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». Також його буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону України.

Чтайте також:  Бізнесмен знущався з дружини і був у розшуку: нові деталі смертельної ДТП з Land Cruiser

У діях водія вбачають ознаки кримінального правопорушення за ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Повідомлення про виявлення ознак обох кримінальних правопорушень надіслано на адресу Ужгородського райвідділу Нацполіції.