Штормитиме 5 днів: Україну накрила 4-бальна магнітна буря

Україну накрила сильна магнітна буря. Вона триватиме щонайменше 5 днів. Про це повідомляє meteoagent.

28 лютого Україну накрив майже 4-бальний геомагнітний шторм. На такому ж рівні магнітна буря протрималася і наступного дня.

Уже 1 березня потужність бурі різко зросла до майже 5-ти балів. Очікується, що на такому рівні вона протримається ще два дні – до 3 березня включно. Після цього геомагнітний шторм опуститься до мінімуму.

За даними meteoprog, за останні 24 години відбулося 7 спалахів класу С. Повідомляється, що 2 березня можуть статися на Сонці нові спалахи класу М. Їхня ймовірність становить 50%. Імовірність спалахів класу Х становить 10%.

Повідомляється, що зараз на Сонці помічено 37 сонячних плям.

Що таке магнітна буря?
Магнітна буря – це збурення геомагнітного поля, яке може тривати від кількох годин до кількох діб. Вони спричиняються збуреними потоками сонячного вітру, які надходять у магнітосферу Землі та взаємодіють із нею. Ці геомагнітні бурі можуть впливати на техніку і навіть людський організм. Вони можуть спричинити порушення або поломки в апаратурі космічних апаратів, вивести з ладу електронну техніку на Землі.

Чтайте також:  На кордоні з Польщею упіймали чоловіка, якій намагався вивезти 50 тисяч масок

Що стосується впливу магнітних бур на людський організм, то однозначної відповіді на це питання немає. Однак багато хто зазначає, що під час геомагнітного шторму в них погіршується самопочуття. Про це повідомляє Вікіпедія.

Що відбувається з людиною під час магнітної бурі
Під час магнітних бур у людей можуть виникати такі негативні симптоми:

головний біль,
запаморочення,
нудота,
біль у серці,
слабкість і сонливість,
біль у спині та суглобах,
підвищений тиск,
загострення хронічних захворювань.