Удар дроном по будинку в Одесі: рятувальники досі шукають двох дітей – останні новини з місця трагедії

Рятувальники продовжують розбір завалів на місці атаки в Одесі.

В Одесі рятувальники закінчують розбирати завали зруйнованої російським дроном багатоповерхівки і шукають двох діток – 9 та 10 років, які можуть бути під завалами. Це син та донька загиблої пари військовослужбовців, які мешкали в цьому будинку. Загиблого батька знайшли напередодні, а матір з 8-місячною донькою – зранку 3 березня. Мати в останній момент обійняла немовля і так разом з нею загинула.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук розповів подробиці з місця трагедії.Наразі число загиблих в Одесі становить 10 людей, з яких – троє дітей. Сьогодні зранку рятувальники дістали тіло загиблої жінки з немовлям з-під завалів. Рятувальники працюють як на нижніх поверхах, так і на рівні п’ятого поверху. Вони розбирають завали, проте існує складність, тому що ймовірно існує загроза падіння конструкції будинку, так як він сильно пошкоджений.

Чтайте також:  Через поразку армії Росії у війні проти України Путін припинив держпрограму озброєння - росЗМП

Повернути до життя на місці події після трагедії, особливо коли знайдено вже тіло близької любимої людини, тут і зараз це неможливо. На це повинен пройти час. Але стабілізувати, допомогти і підтримати, і найголовніше, що ми можемо надати – це емпатія. Обігріти, дати води або якогось гарячого напою, щоб людина мала сили, бо роботи тривають. Скільки часу вони будуть тривати – невідомо. Тому люди дійсно вже сподіваються на найкраще – що ми зможемо знайти, і все буде так, як вони собі хочуть. Але не завжди це може бути. Дуже складно, коли це діти, особливо маленькі, бо ти розумієш – зруйноване майбутнє і його плани, що могли ці діти побачити та внести до нашого суспільства, до нашого життя. Але якщо це доросла людина – це не менш важко для родичів та близьких”, – каже психологиня ДСНС.

Чтайте також:  Рідненька моя де ти? Безслідно зникла 15-річна Віка! Благають допомоги в розшуку

За її словами, після атаки російським безпілотником, біля 40 осіб перебували в гострому стані.

На сьогоднішній ранок в лікарні перебували троє постраждалих. Це дві жінки – одній 26 років, другій – за 50 років. Вчора вони були у вкрай важкому стані. Сьогодні на ранок їхній стан стабілізувався.

І ще один постраждалий – військовослужбовець, який не з цього будинку, а був поряд. У нього перелом кісток, але стан стабільний.

Стосовно жінки, яка вагітна – вона під наглядом акушерів-гінекологів з жіночої консультації. ЇЇ стан задовільний на сьогоднішній день.