“Біль і сльози” на війні загинув 43-річний Руслан Содома з Рогатинської громади

Сумна звістка сколихнула громаду 2 березня: уже не перший мінометний обстріл у житті солдата Содоми Руслана виявився останнім

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідним 43-річного Руслана Содоми з села Залужжя Рогатинської громади на Івано-Франківщині.

Поблизу населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області захисник отримав поранення, не сумісні з життям. Позаду з пошматованим серцем від втрат побратимів важкі, майже два роки війни. З часу мобілізації 11 липня 2022 року за його плечима були Чернігівський, Бахмутський, Авдієвський напрямки, повідомляє Рогатинська громада.

Проте війна наздогнала Руслана.

У родині батьків Дмитра й Любові серед трьох синів він був найстаршим. Освіту здобував у Рогатинській гімназії імені Володимира Великого та Рогатинській ЗОШ №1. Закінчивши у 2001 році Рогатинський державний аграрний коледж, продовжив навчання у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Чтайте також:  Олега Скакуна на колінах і попрощалися із загиблим Героєм

Працював на місцевих підприємствах: м’ясопереробному комплексі «Росана» та ТзОВ ВК фірмі «Скло-Пак».

Одружився, у сім’ї народився син Роман. Батько радів успіхам сина, який минулого літа став першокурсником медичного університету, планував майбутнє, сподівався потішитись онуками.

“Про нього згадують як про життєрадісну людину, яка ніколи не втрачала оптимізму та віри в перемогу. Мав добру вдачу, був відповідальний та намагався усім допомагати. Сміливий, добросовісний, врівноважений. Він був справжнім. Ніколи не скаржився, не нарікав… Рогатинська міська рада висловлює щире співчуття близьким та побратимам загиблого Захисника – Содоми Руслана. Хай Господь дасть сили Вам пережити це невимовне горе”, — йдеться в співчутті.

Прибуття скорботного кортежу із загиблим до міста Рогатина очікується у вівторок, 5 березня, об 11.00. Колона з тілом Героя рухатиметься з боку Івано-Франківська.

На головній площі міста відбудеться поминальна панахида та церемонія прощання. Згодом траурна колона вирушить до села Залужжя. Парастас за загиблим Воїном буде відслужено відразу після прибуття кортежу у рідне село.

Чтайте також:  На Львівщині автомобіль з людьми злетів з моста, є загиблий і травмовані (Відео)

Про чин похорону повідомлять згодом. Рогатинська міська рада організує автобус для всіх, хто хоче долучитися до церемонії прощання з Героєм.