У Вашингтоні чоловік з молотком намагався потрапити до Капітолія – що відомо

Співробітники капітолійської поліції застосували електрошокер проти чоловіка.

У п’ятницю, 8 березня, був заарештований чоловік, який намагався потрапити на територію Капітолія США. Поліція знайшла в його рюкзаку молоток.

Про це пише The Hill.

Play Video
Як розповіли правоохоронці США, 33-річний Крістофер Сноу, який проходив перевірку в Центрі для відвідувачів “став поводитися агресивно” після того, як поліцейський помітив молоток у його сумці під час проходження через рентгенівський апарат і “спробував провести вторинну перевірку, щоб зазирнути всередину рюкзака”.

“Кілька офіцерів негайно втрутилися, щоб зупинити підозрюваного. Почалася боротьба. Співробітники (капітолійської поліції – ред.) застосували електрошокер, щоб зупинити особу та взяти її під варту. Всередині сумки знайшли молоток”, – йдеться у офіційному повідомленні.

За словами чиновників, Крістофера Сноу звинувачують у нападі на поліцейського.

У виданні зазначили, що протягом 2023 року поліція Капітолія оголосила про розслідування понад 8 тисяч погроз членам Конгресу.

Чтайте також:  У США чоловік на авто протаранив загородження біля Капітолію та застрелився

“З огляду на політичні з’їзди, передвиборчі кампанії членів Конгресу та багато питань, що обговорюються на Капітолійському пагорбі, цей рік буде дуже напруженим для наших спеціальних агентів”, – констатував помічник шефа поліції Ашан Бенедикт.