Україну накрила майже 7-бальна магнітна буря: вируватиме майже тиждень

В Україну увірвалася магнітна буря і вона раптово стала дуже сильною.

Про це повідомляє meteoagent.

Ще 6 березня країну накрив майже 4-бальний геомагнітний шторм. Уже 7 березня потужність раптово зросла до майже 7-ми балів. Наступного дня буря буде на такому ж рівні.

Очікується, що 9 березня сила геомагнітного шторму спуститься до 5-ти балів, а 10 березня – до 3-х. У вівторок, 12 березня, потужність магнітної бурі опуститься до мінімуму.

За даними meteoprog, за останні 24 години відбулося 7 спалахів класу С. Повідомляється, що 9 березня можуть статися на Сонці нові спалахи класу М. Їхня ймовірність становить 20%. Імовірність спалахів класу Х становить 5%.

Повідомляється, що зараз на Сонці помічено 26 сонячних плям.

Що таке магнітна буря?
Магнітна буря – це збурення геомагнітного поля, яке може тривати від кількох годин до кількох діб. Вони спричиняються збуреними потоками сонячного вітру, які надходять у магнітосферу Землі та взаємодіють із нею. Ці геомагнітні бурі можуть впливати на техніку і навіть людський організм. Вони можуть спричинити порушення або поломки в апаратурі космічних апаратів, вивести з ладу електронну техніку на Землі.

Чтайте також:  Магнітні бурі у вересні: коли настануть і як уберегтися

Що стосується впливу магнітних бур на людський організм, то однозначної відповіді на це питання немає. Однак багато хто зазначає, що під час геомагнітного шторму в них погіршується самопочуття. Про це повідомляє Вікіпедія.

Що відбувається з людиною під час магнітної бурі
Під час магнітних бур у людей можуть виникати такі негативні симптоми:

головний біль,
запаморочення,
нудота,
біль у серці,
слабкість і сонливість,
біль у спині та суглобах,
підвищений тиск,
загострення хронічних захворювань.
Що робити під час магнітної бурі
Для того, щоб звести до мінімуму негативний вплив бурі, дотримуйтеся правил здорового способу життя під час бурі й за кілька днів до неї.

Обмежте вживання жирної, смаженої, гострої й борошняної їжі. Їжте більше сезонних фруктів і горіхів, риби, горіхів.

Відмовтеся від кави, алкоголю і сигарет. Шкідливі напої замініть трав’яним чаєм. Частіше бувайте на свіжому повітрі й більше ходіть пішки. Регулярно провітрюйте кімнату.

Чтайте також:  Потужні спалахи на сонці: у найближчі години Землю накриє сильна магнітна буря