Сирський заявив про початок ротацій на передовій

Він висловив переконання, що це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний дух воїнів.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив про запуск процесу ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передовій.

“Не зважаючи на складну обстановку на всій лінії фронту, нам вдалося запустити процес ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передньому краї. Це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний дух воїнів”, – повідомив Сирський у Facebook.

Він розповів про візит на Запорізький напрямок і запевнив, що в ході роботи там “прийняв всі необхідні рішення для підвищення бойових спроможностей наших бригад”.

Закон про мобілізацію
Новий закон про мобілізацію покликаний оновити правову базу перед проведенням призову, однією з цілей якого є заміна 330 тис. військових, які наразі перебувають на полі бою.

Чтайте також:  Чи здатна Україна мобілізувати 500 тисяч чоловіків за три місяці: експерт пояснив

В Міноборони зазначили, що в рамках мобілізації планується призвати 500 тис. чоловік. Там уточнили, що 170 тис. новобранців, які залишилися, замінюватимуть поранених і задовольнятимуть інші військові потреби залежно від ситуації на фронті.

Нагадаємо, закон про мобілізацію викликає багато суперечок. До першого проекту подано понад 4 тис. поправок.