Порошенко образив депутатку, замість відповіді на її питання, чому не голосував за надважливі законопроєкти

Лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко вилаявся на адресу народної депутатки та спішно залишив приміщення Верховної Ради замість голосування за надважливі законопроєкти.

Це сталося після оголошення перерви у засіданні ВР, – повідомляє народна депутатка Василевська-Смаглюк, публікуючи відповідне відео.

«Колишній Президент публічно зробив мені зауваження знизити тон. Я попросила його не робити мені зауважень і сіла навпроти взяти участь в дискусії і зрозуміти, чому опозиційні лідери не повертаються до зали голосувати. Наприкінці зустрічі, виходячи з зали, Петро Олексійович Порошенко при багаточисельних свідках заявив, що «від мене смердить», – пише Василевська-Смаглюк.

За словами жінки, у відповідь на це вона зауважила, що це занадто низько для колишнього Президента казати таке будь-якій особі, в тому числі і колезі по парламенту. Та коли вона включила камеру і попросила повторити, Порошенко порекомендував їй звернутися до лікаря, а його охорона грубо відштовхнула депутатку.

Чтайте також:  У Китаї пояснили свою позицію щодо "української кризи"

«Мабуть, Петру Олексійовичу кортить в Угорщину до Орбана за своїми дивідендами та до синів, які ухиляються від служби в Збройних силах України. Тому, він настільки збуджений, що, використовуючи риторику нижче плінтуса, ображає народних обранців, а його охорона блокує їхнє пересування до зали засідань», – резюмує народна депутатка.