Кінець війни в Україні: буде різко – озвучено чотири умови

Що на нас чекає

Україна переможе після чотирьох знамень
Українці приділяють велику увагу будь-яким передбаченням щодо завершення воєнних дій у нашій країні. У той час як політичні та військові аналітики роблять свої прогнози, про майбутнє України говорять також і віщуни та ясновидці. Ще один прогноз закінчення війни зробив карпатський мольфар Ярема, пише Апостроф.

За словами мольфара Яреми, світ зрозуміє про наближення перемоги та закінчення війни завдяки чотирьом знаменням, які відбудуться один за одним і чимало здивують людей.

Ярема передбачає, що першим знаменням про наближення перемоги України стане яскравий зірковий дощ у нічному небі.

“Перший знак – це поява рідкісного явища в небі – зоряного дощу, який світитиме яскравіше, ніж будь-коли. Дощ осяє нічне небо – знайте, що перший крок до змін вже зроблено”, – говорить мольфар.

Чтайте також:  “З понеділка Україна переходить на посилений карантин”: повідомив головний санлікар України

Другий знак, за твердженням Яреми, – це момент, коли дикі тварини почнуть повертатися в місця, що вважалися раніше безнадійними для життя і розмноження тварин. Рідкісні птахи, олені та інші тварини оселяться ближче до людини, що говоритиме про відновлення втраченої раніше гармонії між людиною та природою, а також між минулим та майбутнім.

Третій знак, вважає мольфар, станеться у Карпатах. Відновляться пересохлі та вичерпані джерела, а річки наповнюються водою.

“Третій знак виллється у водах Карпат. Джерела, які давно замовкли знову заговорять наповнюючи гірські річки чистою водою. Це символізує оновлення очищення і силу духу, який не знає втоми або відступу”, – зазначає мольфар.

Четверте знамення теж станеться у Карпатах. Люди зрозуміють про це, коли побачать у небі над горами унікальний феномен Аврори, тобто північне сяйво у Карпатах. Це підкаже, що найвищі сили благословляють шлях нашої країни до світлого майбутнього.

Чтайте також:  Коли буде Вербна неділя 2024 року: чи змінилася дата через новий календар, традиції свята

“Вони є… знаками, що підтверджують неминучість зміни та появу нової епохи, де гармонія і розуміння пануватиме над розбратом і війною. Слідкуйте за цими знаками, адже вони ведуть нас до світанку, коли темрява війни розсіється”, – підсумував мольфар Ярема.