Максимальна увага: українців попередили про небезпеку з 1 по 25 квітня

До чого готуватись?

Українців попередили, яка небезпека на них чекає з 1 по 25 квітня
З понеділка, 1 квітня Землю накриє потужний Ретроградний Меркурій. Цей небезпечний період триватиме до 25 квітня. До чого варто бути готовими українцям на цей час, повідомляє ТСН.

Зазначається, що це перший цьогорічний період ретроградного Меркурія. Це астрологічне явище, коли планета Меркурій нібито здається, що починає рухатися заднім ходом щодо позиції Сонця та інших планет.

На думку астрологів, це може впливати на комунікацію, технології, мислення та сприйняття. Можуть відбуватися затримки, непорозуміння, помилки у комунікації, а також переосмислення та перегляд різних аспектів життя.

Цей період може сприяти глибшому розумінню себе та власним потребам, і навіть виявлення недоліків у планах і діях.

Астрологи радять у цей проміжок часу утриматися від підписання важливих документів, запланованих подорожей, започаткування нових проєктів та придбання нової техніки.

Чтайте також:  Атракціон з людьми зламався на Миколаєвщині, моторошні кадри і деталі НП: що відомо про постраждалих

При цьому бажано переглянути минулі досягнення, виправити помилки та підготуватися до подальших подій.

Ретроградний рух Меркурія — це явище, яке відбувається кілька разів на рік і може тривати кілька тижнів.

У цей період люди частіше відзначають збій у комунікаціях, можуть втрачати пов’язані з ними предмети або досліджувати непередбачувані проблеми з технікою.

З погляду астрономії, ретроградний рух Меркурія – це абсолютно нормальне явище, що виникає внаслідок взаємного руху Землі та Меркурія навколо Сонця.

При цьому наука не вважає, що це явище може вплинути на життя людей або події на Землі.