Вночі мороз, а вдень дощ з грозою: синоптик Діденко попередила про каверзи погоди

В Україні холодна весна!

За повідомленням народного синоптика Наталки Діденко в Україні завтра, 5 квітня, в повітрі «морозні показники».

Вже найближчої ночі у північних областях та на північному сході країни температура повітря може опускатися до 0 – -3 градусів морозу.

На решті території також прохолодно. Вночі очікується +3 – +7 градусів. А от протягом дня стовпчики термометрів таки підвищаться до +13 – +18 градусів тепла. Хіба на Житомирщині, Вінниччині, Сумщині та Харківщині місцями залишаться острівці холоду навіть вдень – температура повітря утримається в діапазоні показників +7 – +9 градусів тепла.

Дощі, подекуди з грозами, пройдуть завтра у західних областях, досягнуть Вінниччини, а ввечері дійдуть до аж Житомирщини та Київщини. Також, надвечір можливий дощ в Одеській області. Решта території України належатиме сухій погоді.

Чтайте також:  "Жахливий снігопад пре в Україну з лютою силою, суворий мороз накриє ці області": синоптики про холодну погоду

У Києві завтра, 5 квітня, очікується холодна ніч – +1 – +3 градуси, але відносно теплий день – до +15 градусів. Істотних опадів не прогнозується, хіба ближче до вечора може пройти невеличкий дощ.

І забігаючи трохи на перед: у суботу та неділю дощі, але температура повітря значно підвищиться.