В Україні вже днями почнеться нова магнітна буря: як довго буде “трусити”

Магнітна буря увірветься в країну вже 9 квітня і протримається на рівні 3-х балів.

Зовсім скоро Україну атакує нова магнітна буря. Вона триватиме цілих три дні. Про це повідомляє meteoagent.

4 квітня країну накрив майже семибальний геомагнітний шторм. Наступного дня його потужність опустилася до 4-х балів. На такому ж рівні він протримався і 6 березня. Очікується, що після цього він піде на спад.

Однак розслаблятися ще рано, адже вже 9 квітня країну атакує нова магнітна буря. Вона вируватиме три дні, а її потужність утримається на рівні 3-х балів.

За даними meteoprog, за останні 24 години відбулося 5 спалахів класу С. Повідомляється, що 7 квітня можуть статися на Сонці нові спалахи класу М. Їхня ймовірність становить 5%. Імовірність спалахів класу Х становить 1%.

Повідомляється, що зараз на Сонці помічено 21 сонячну пляму.

Чтайте також:  Українців попереджають про потужну магнітну бурю 27 грудня

Що таке магнітна буря?
Магнітна буря – це збурення геомагнітного поля, яке може тривати від кількох годин до кількох діб. Вони спричиняються збуреними потоками сонячного вітру, які надходять у магнітосферу Землі та взаємодіють із нею. Ці геомагнітні бурі можуть впливати на техніку і навіть людський організм. Вони можуть спричинити порушення або поломки в апаратурі космічних апаратів, вивести з ладу електронну техніку на Землі.

Що стосується впливу магнітних бур на людський організм, то однозначної відповіді на це питання немає. Однак багато хто зазначає, що під час геомагнітного шторму в них погіршується самопочуття. Про це повідомляє Вікіпедія.

Що відбувається з людиною під час магнітної бурі
Під час магнітних бур у людей можуть виникати такі негативні симптоми:

головний біль,
запаморочення,
нудота,
біль у серці,
слабкість і сонливість,
біль у спині та суглобах,
підвищений тиск,
загострення хронічних захворювань.

Чтайте також:  Влупив майже 7-бальний шторм: Україну накрила потужна магнітна буря