“Я коханка. Я боролася за своє життя”: Повалій зробила істеричну заяву. Що я такого поганого зробила

Скандальна співачка Таїсія Повалій, яка зараз живе і працює в Росії, не спілкувалася з українськими журналістами більше п’яти років.

В одному з київських ресторанів зірка погодилась відверто поговорити про роки, які вона прожила з клеймом “зрадниці” і дала відповіді на багато незручних запитань.

“Мене вигнали з країни. Я боролася за своє життя. Я могла зійти з розуму – все для цього робили. Як я жила ці 5 років – відомо тільки мені і Господу Богу. Мене хотіли позбавити життя, я це точно знаю. Мені сказали забиратися звідси, і тепер питають, де я співала? А не пішли б вони… Ось так і напишіть. Мені ще приписують, що я чиясь коханка. Я і це повинна коментувати? Що я коханка і мене у спадок передають? Це моє особисте життя”, – розповіла Повалій.

Чтайте також:  Школяр підпалив однокласницю за те, що вона не дала йому підглянути

За словами артистки і улюблениці Януковича, лише Господь Бог має право вирішувати, кому треба каятися, а кому ні. Напередодні нашої з вами зустрічі вмовляла себе давати інтерв’ю.

Що я такого поганого зробила? Когось вбила і щось вкрала? Я нікого не ображала, ніколи не переходила на особистості, не займалася чорним піаром! Чому я? Чому на мене в один момент вилили весь бруд?”, – обурюється вона