Небезпека посилюється – терміново знайдіть укриття: синоптики дали прогноз

Обережно, пожежі!

Укргідрометцентр повідомив про погоду на сьогодні, 13 квітня. В Україні весна. Але гарні градуси в повітрі мають свою небезпеку.

13 квітня в Україні, крім Криму, Закарпатської, Волинської, Рівненської та Житомирської областей, надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Важливо!!! Спостерігається підвищення рівня води в річках України. Можливі паводки та затоплення. Зберігайте високий рівень обережності.

Сьогодні, 13 квітня, в Україні хмарно з проясненням. Без опадів. Лише у північних регіонах вдень пройде невеликий короткочасний дощ. Вітер північно – західного та західного направлення, та зі швидкістю 7 – 12 метрів за секунду. Температура повітря в нічний час доби складе показник з +7 – +12 градусів, а вдень варто очікувати на +16 – +21. Прохолодним повітря буде тільки в Карпатах: вночі +2 – +7 тепла, а вдень стовпчики термометрів піднімуться до +10 – +15.

Чтайте також:  “Пoтужнa грoзa сунe в цi oблaстi, нaвiть синoптики стривoжeнi прoгнoзoм”: куди прe мoрoз у -5 грaдусiв, дoщ i снiгoпaд?

У Києві сьогодні, 13 квітня, хмарна погода з проясненням. Вночі опадів не було, а вдень територією області може промчати короткочасний невеликий дощ. Вітер західного напрямку та зі швидкістю 7 – 12 метрів за секунду. Температура по області в нічний час доби склала показник +7 – +12 градусів, а вдень варто розраховувати на +16 – +21. У Києві показники трохи інші: нічні близько +10, а денні +17 – +19 градусів тепла.