Часу вкрай мало? Коли “обмежено придатних” почнуть викликати на повторні медогляди

Обмежено придатні до військової служби громадяни України мають пройти повторний медогляд для визначення придатності із середини травня.

Про це повідомив заступник міністра оборони Іван Гаврилюк на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад 12 квітня.

“І з середини травня розпочнеться переогляд на підтвердження придатності до служби тих людей, які були визнані обмежено придатними”, – зазначив Гаврилюк.

За його словами, на даний момент триває погодження змін до наказу Міноборони України №402 “Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України”.

Гаврилюк додав, що до кінця липня по Україні відкриють ще 22 рекрутингові центри, які наразі діють у п’яти областях: по одному – у Львові, Полтаві та Запоріжжі, два центри – у Харкові та шість – на Дніпропетровщині. До них з лютого вже звернулися понад тисячу людей, з яких більше ніж 200 – оформлюються на посади.

Чтайте також:  "Намалював" собі дитину: на кордоні з Польщею затримали ухилянта, який вдавав із себе багатодітного батька

“Ми очікуємо що за результатами роботи рекрутингових центрів ми збільшимо кількість контрактів до чотирьох-п’яти тисяч на місяць”, – розповів заступник глави Міноборони.

В Україні триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року – повномасштабна війна. Процес вручення повісток – це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов’язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов’язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни – завтра вона може прийти до тебе.