Кінець війни в Україні: Афонський монах попередив ці місяці принесуть багато горя, але потім все закінчиться

Подробиці

Монах поділився своїм пророцтвом щодо перемоги України
Перемога України настане вже цього року, в найближчі місяці. Агресор буде змушений сісти за стіл переговорів. Таке пророцтво, як повідомляє “Стіна”, зробив монах з гори Афон, який попросив залишити його ім’я невідомим для людства.

Чоловік, який цілі години проводив у молитвах за Україну і її багатостраждальний народ, в один із днів отримав видіння – він побачив дату закінчення війни, коли гармати замовкнуть, а воїни складуть свої мечі.

Це буде день, коли люди вийдуть на вулиці без страху за своїх дітей – це станеться у найближчі місяці 2024 року і започаткує нову еру мирного життя.

За словами монаха, ця дата – не просто символ надії, вона також є відліком до нових днів, коли знову почнуться відновлення і зцілення. Агресор буде змушений сісти за стіл переговорів, але не добровільно, а примушений героїзмом відважних воїнів Збройних сил України і спільними діями партнерів України.

Чтайте також:  Експерт розповів, хто у Росії спланував план нападу на Україну: не військові

Перемога, за видінням монаха, відзначиться не лише військовими та політичними досягненнями, але і значним духовним оновленням. Монахи на Афоні бачать, що це відродження призведе до глибокої інтеграції України у світову спільноту, де вона відіграватиме важливу роль у сприянні миру та стабільності в регіоні. Таким чином перемога України стає символом тріумфу над проблемами минулого і вісником нової ери, де справедливість, мир та співпраця стануть основою міжнародних відносин

У наступних місяцях Україна зіштовхнеться з випробуваннями, які вимагатимуть мужності, витримки та віри. Незважаючи на можливі короткочасні невдачі, кожне випробування стане кроком до майбутньої Перемоги.

За словами монаха, на фронті відбуватимуться ключові події, які змінять хід війни на користь України. Агресор зазнає втрат на полі бою і зіткнеться з внутрішніми труднощами, що стануть причиною його подальшого розпаду. Це і стане покарання від Бога за несправедливості і злочини.

Чтайте також:  "З 2025 року в Україні багато українців не зможуть отримувати пенсію": умови стануть по-справжньому жорсткими