“Всі плачуть від радості”: заговорив воїн, який понад 2 роки був в стані коми після важкого поранення

Військовий Віталій Шумей, який був тяжкопоранений у голову під Авдіївкою на Донеччині та втратив можливість говорити, пересуватися та самостійно їсти, після тривалої реабілітації заговорив.

Про це повідомила волонтерка Ірина Тимофєєва, пише Апостроф.

Вона зазначила, що вірила в родину Шумей, в силу духу батька Віталія.

“Вірила в силу духа батька Сергія Федоровича, коли побачила сльози у Віталія на наші звернення до нього – повірила, що він син свого батька. Він сильний! Зараз я плачу! Серед цього дводобового горя нашого, я плачу сльозами радості! Віталій Шумей – заговорив!”, – написала вона.

За її словами, чоловік говорить фактично тиждень, усвідомлено складає слова. Не шепоче, а говорить – вранці більше, а ввечері втомлюється.

“Його мізки – Працюють! Юххууу, плачу! Батько теж плаче. Просить передати всім уклін, хто родину Шумей підтримував і вірив в них!”, – додала волонтерка.

Чтайте також:  Господи, допоможи…Повідомили про стан 22-річної Жанни, яку в Дніпрі підстрелив Рябчук

Сержант 72 окремої механізованої бригади Віталій Шумей, родом з міста Шостка Сумської області, 25 серпня 2022 року був важкопоранений на виконанні бойового завдання.

Відтоді 36-річний воїн самостійно не функціонував, проходив реабілітацію в Іспанії, у Львівській області, зокрема, заняття з логопедом. Коли йому вже стало краще, стався напад епілепсії і він знову повернувся в стан коми.

Півтора року з ним цілодобово перебував його батько – Сергій Шумей. Чоловік розповів, що його старший син теж пішов воювати, витримувати все це вдається виключно завдяки своїй неймовірній вірі.

“Отак між двома синами я тримаюсь. Що мені робити? Нічого. Ми переможемо! Я не здаюсь. Мені тяжко, повірте, дивитись на це все. Але я горджусь своїми синами, які не ховались. Тільки б держава не відмовлялась. Я вірю нашим спеціалістам, я надіюсь на Бога, лікарів, що ми рано чи пізно, скільки вистачить сил – встанемо”, ‒ повідомляв Сергій Шумей.

Чтайте також:  ЗСУ під Харковом знищили 20 ворожих танків, інші, тікаючи, загрузли в болоті. Відео 18+