Доларова істерика вибиває землю з під ніг: банки та обмінки змінили курс валют

Що впливає на курс?

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 21 квітня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 39,6037 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 42,2789 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Цей тиждень не став вдалим для гривні на валютному ринку України. Через різні причини, тиск на нацвалюту зріс, що призвело до певної її девальвації.

Національний банк України практично щодня виходив на міжбанк із продажем долара, але іноді робив це «не поспішаючи», що призводило до поступового зростання курсу. З цієї ситуації можна зробити висновок, що в ці дні регулятор вирішив послабити позиції гривні на ринку, і цим підіграти як експортерам – більше гривні від продажу валютної виручки, так і бюджету щодо надходження акцизів і зборів, прив’язаних до офіційного курсу. Вище офіційний курс — більші надходження до бюджету щодо імпортних позицій.

Чтайте також:  Зарплати зростуть, але не на довго: експерти ошелешили прогнозом, яким буде курс долара