Погода різко озвіріла: найнебезпечніший шторм в Україні – все заливає, за лічені години буде мороз

Прогноз погоди

Відчувається, ніби природа вирішила влаштувати своєрідне шоу, випустивши на сцену потужний циклон, який вже розкинув свої впливові нитки негоди над південними регіонами України.

Про це повідомляє Телеграм – канал ТСН новини / ТСН.ua.

Не дарма кажуть, що погода – це те, що може дарувати сюрпризи, і цього разу вона вирішила вразити нас своїми капризами. У Києві місцеві пабліки вже лунають від повідомлень про “штормові” дні, коли дерева стають жертвами вітру, а вулиці перетворюються на справжні річки через потужні дощі.

Затори на дорогах через затоплені вулиці, привалені автомобілі – це лише початок негоди, яка обіцяє тривати принаймні до кінця тижня. Прогноз погоди заявляє, що дощі та грози не збираються зупинятися, принаймні, на цей час. Проте, вдача посміхається східним областям, які залишаться трохи відносно сухими.

Чтайте також:  Спека тільки посилиться, але скоро Україну освіжать рясні дощі з грозами

І ось що нас чекає завтра: ще одна прохолода вночі, коли температура опуститься до +3 градусів, та вдень можна очікувати атмосферного тепла до +21 градуса. Залишайтеся готовими до будь-яких капризів погоди та пам’ятайте про безпеку в цей період непередбачуваної негоди.