Українців масово позбавлять субсидій: хто залишиться без допомоги вже з травня

Хто з українців може лишитися без субсидії уже з 1 травня
З 1 травня субсидія перепризначається на неопалювальний сезон. Більшість субсидіантів продовжать отримувати допомогу, але деяким громадянам виплати можуть припинити. Про це повідомляє dnepr.info.

Субсидія призначається українцям 2 рази на рік – на опалювальний та неопалювальний сезон. Для більшості одержувачів допомоги з приходом тепла нічого не змінюється, крім розміру субсидії. Водночас низка громадян може втратити своє право на виплати.

Так, з 1 травня багатьом субсидіантам продовжать виплати автоматично, але деяким доведеться повторно подати заяву та декларацію. Втім, можуть бути й ті, хто втратить право на “літню” субсидію.

Житлову субсидію можуть скасувати, якщо споживач порушує правила її отримання. Наприклад, не продовжать допомогу особам, які нагромадили борги за комуналку на суму понад 680 гривень.

Також відмовлять у допомозі особам, які почали більше заробляти або, якщо в домогосподарстві прописаний повнолітній, який не працює та не навчається.

Чтайте також:  Вимагають великі гроші: у Києві розгорівся скандал через похорон жертв коронавірусу.

Ще скасувати субсидію можуть тим, хто нещодавно здійснив купівлю вартістю понад 50 тисяч гривень або накопичив на депозитному рахунку понад 100 тисяч гривень.

Це лише деякі з популярних причин, через які Пенсійний фонд може відмовити в субсидії на новий період.