Заберуть права та відправлять на перездачу: у Поліції розповіли про введення штрафних балів за порушення правил дорожнього руху

До чого готуватись

У Поліції розповіли про введення штрафних балів та яке загрожує покарання за порушення правил дорожнього руху
Багато водіїв шалено люблять поганяти вулицями міста. Вони порушують правила дорожнього руху та перевищують допустиму швидкість. За перевищення швидкісного режиму їм загрожує покарання у вигляді штрафу. Про це розповідає Телеграм-канал «Олексій Білошецький».

Виходячи з повідомлення, тільки в Києві за цей рік майже 1000 разів поліція притягала до відповідальності таких “вжуньчиків”.

Порушення швидкісного режиму, переобладнана вихлопна система, проїзд на заборонений сигнал світлофора, порушення правил розмітки, рух смугою маршрутних транспортних засобів, створення аварійної обстановки.

Робота не зупиняється, і тих, хто переглянув “Форсаж” і вважає себе вуличним “хуліганом”, чекає відповідальність.

У поліції сподіватися на повернення до розгляду питання щодо встановлення окремої відповідальності за систематичні порушення правил дорожнього руху на законодавчому рівні.

Чтайте також:  Астролог озвучив, що чекає Залyжного піcля відcтавки, діюча влада зробила фaтaльнy помuлку…Те, що тепер буде відбуватися — Відкладено

І це так звані штрафні бали, щоб ті, хто має по 10-15-20 постанов, доводили свою здатність до керування МС поряд із вихованими та свідомими водіями.