Дoлaр тa єврo кoтяться в прiрву: бaнки тa oбмiнки змiнили курс вaлют

Гривня повертає свої позиції!

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 25 квітня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 39,4716 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 42,1832 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

 

Курс валют не досить стрімко, але трохи падає. При цьому, днями вийшов актуальний прогноз по курсу валют, згідно якого середній курс долара в 2024 році становитиме 40,33. Експерти прогнозують, що вже до кінця року він зросте та зафіксується на рівні 41,67 гривень за долар.

У консенсус-прогнозі враховані прогнози двох груп експертів. Так, оптимістично налаштовані експерти зробили свій висновок з огляду на те, що війна закінчиться вже цього року. Втім, інша група відповідної сфери спеціалістів вважає, що повномасштабне вторгнення триватиме довше.

Чтайте також:  В Україні збільшився мінімальний розмір аліментів на дитину: ухвалено закон

За прогнозом першої групи експертів, що протягом цього року середній курс долара становитиме 42,6 гривень. Натомість наприкінці 2024 року його вартість сягне 45,7 гривень за долар. Тим часом інша група фінансових експертів та аналітиків вважає, що середній курс американської валюти буде 42,70 грн, а вже в кінці року долар сягне 44,80.