“Долар несеться до курсу по 50 гривень”: експерти ошелешили українців, ситуація в обмінниках насторожує

Чи буде долар по 50?

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 26 квітня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 39,6702 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 42,5205 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Валютний ринок не втихає. Але при цьому, фінансовий експерт Сергій Фурса висловив свою повну впевненість в тому, що долар в Україні не буде коштувати 50 гревень. Все це просто песимістичні настрої тих, хто намагається розгойдати паніку на валютному ринку і серед населення.

Такі настрої виникли на фоні прогнозу МВФ, відповідно до якого вже до кінця 2027 року курс може досягти 50,4 гривень за долар. На думку експерта, настільки довгострокові прогнози взагалі не мають сенсу, особливо під час війни.

Чтайте також:  Курс долара в липні зміниться: українцям назвали цифри

До того ж, експерт вважає, що усе, що відбувається зараз із курсом, та усе, що відбувається на міжбанківському ринку – це все абсолютно під контролем Національного банку України. Треба розуміти, що до кінця війни курс – контрольований, просто він не в одній точці, а коливається.