Кінець війни в Україні: залишилося 4 місяці, але розпочнеться вже з червня

Війна в Україні триває вже третій рік, і іноді спадає на думку, що жити в такому режимі нам ще довго. Світові лідери, політичні експерти, аналітики, і навіть люди, які мають відношення до потойбіччя, всіляко намагаються спрогнозувати результат військових дій, початок переговорів або завершення війни в цілому. Думка щодо цього є й у звичайних українців, але найбільше довіру викликають тарологи та астрологи, які спілкуються з містичними силами та роблять розклади. І ось один із представників “вищих” сил зробив прогноз і швидке закінчення війни в Україні.

Докладніше про те, що астролог прогнозує швидке закінчення війни в Україні, повідомляє таролог Володимир у мережі TikTok.

Таролог упевнений, що війна в Україні закінчиться вже цього року. Карти показали, що вже у вересні поточного року влада Російської Федерації повністю виведе війська з української території. При цьому ключову роль у завершенні бойових дій відіграє неназвана жінка. Більше того, війна закінчиться переговорами, а офіційне завершення та підписання документів відбудеться вже у жовтні 2024 року.

Чтайте також:  Семеро воїнів з Прикарпаття віддали своє життя за Батьківщину

Експерт вважає, що залишилося лише 4 місяці активних бойових дій – травень, червень, липень та серпень – і при цьому вже в червні Росія зменшить кількість ракетних атак по Україні. Також, БПЛА теж перестануть залітати у мирні міста та села.