Справжній екшн на Закарпатті: роми прийшли до ТЦК зі зброєю відбивати односельця

Пізно ввечері надійшли повідомлення про неспокій у Виноградові, що розташований у Закарпатській області, біля місцевого військового комісаріату, де відбулася напружена сутичка між групою ромів і працівниками військової служби.

ТЦК (територіальний центр кваліфікації) – це орган, який здійснює медичну та психологічну експертизу громадян віком від 18 до 60 років для визначення їхньої придатності до військової служби.

Його представники мають право вручати повістки військовозобов’язаним та проводити мобілізаційні заходи відповідно до встановлених нормативів. Але останнім часвм навколо представників ТЦК відбувається багато скандальних подій. Одна із таких сталася у Виноградові.

Повідомляється, що основною причиною конфлікту стало звинувачення ромами працівників комісаріату у викраденні людей.

Про це повідомляє Телеграм – канал Україна Online: Новини | Політика.

Ця напружена ситуація призвела до надання ромами сигналів протесту: вони принесли шини та пошкоджені автомобілі до будівлі ТЦК. За даними Закарпаття 24, конфлікт між сторонами виник через спробу мобілізувати чоловіка із села Онок Берегівського району, якого вранці 3 травня зупинили на місцевому базарі.

Чтайте також:  Ресторанний протест під Офісом Зеленського - Банкову заставили столиками з їжею. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Роми наголосили, що чоловік є хворим і не може бути мобілізованим. Крім того, уночі під час заворушень можливо лунали постріли, що підтверджується відеозаписами. Очікується офіційне роз’яснення подій від відповідних владних структур.