Україну накрила потужна магнітна буря після сильних спалахів на Сонці

Потужність цієї сильної магнітної бурі досягла майже восьмибального рівня.

Україну накрила найсильніша магнітна буря місяця. Вона раптово посилилася і затягується. Про це повідомляє meteoagent.

29 квітня почалася магнітна буря, яка в підсумку стала найсильнішою бурею травня. 30 квітня її потужність раптово посилилася до майже 7-ми балів, а вже 2 травня стала майже 8-бальною.

4 травня потужність геомагнітного шторму почала знижуватися і зупинилася на рівні 6-ти балів. З такою потужністю він протримався цілих три дні. Очікується, що 7 травня сила шторму знизиться до 4-х балів, 9 травня – до 3-х балів, після чого знизиться до мінімуму.

За даними meteoprog, за останні 24 години відбулося 9 спалахів класу Х. Повідомляється, що 5 травня можуть статися на Сонці нові спалахи класу М. Їхня ймовірність становить 90%. Імовірність спалахів класу Х становить 50%.

Чтайте також:  Синоптики попереджають про дощі: прогноз погоди

Повідомляється, що зараз на Сонці помічено 62 сонячні плями.

Що таке магнітна буря?
Магнітна буря – це збурення геомагнітного поля, яке може тривати від кількох годин до кількох діб. Вони спричиняються збуреними потоками сонячного вітру, які надходять у магнітосферу Землі та взаємодіють із нею. Ці геомагнітні бурі можуть впливати на техніку і навіть людський організм. Вони можуть спричинити порушення або поломки в апаратурі космічних апаратів, вивести з ладу електронну техніку на Землі.

Що стосується впливу магнітних бур на людський організм, то однозначної відповіді на це питання немає. Однак багато хто зазначає, що під час геомагнітного шторму в них погіршується самопочуття. Про це повідомляє Вікіпедія.

Що відбувається з людиною під час магнітної бурі
Під час магнітних бур у людей можуть виникати такі негативні симптоми:

Чтайте також:  Сонячне затемнення 30 квітня буде знаковим для України, а 9 травня – важливим днем: астролог дала оптимістичний прогноз

Головний біль,
запаморочення,
нудота,
біль у серці,
слабкість і сонливість,
біль у спині та суглобах,
підвищений тиск,
загострення хронічних захворювань.

Що робити під час магнітної бурі
Для того, щоб звести до мінімуму негативний вплив бурі, дотримуйтеся правил здорового способу життя під час бурі та за кілька днів до неї.

Обмежте вживання жирної, смаженої, гострої та борошняної їжі. Їжте більше сезонних фруктів і горіхів, риби, горіхів.

Відмовтеся від кави, алкоголю та сигарет. Шкідливі напої замініть трав’яним чаєм. Частіше бувайте на свіжому повітрі та більше ходіть пішки. Регулярно провітрюйте кімнату.