Батьки, увага: у школах почалася справжня “епідемія” – експерти б’ють на сполох

Що відбувається?

У школі розпочалася справжня епідемія, що відбувається
Багато батьків стикалися з тим, що їхні діти, приходячи додому, скаржаться на буллінг та глузування однокласників. Але що робити, якщо і вчителі «труять» дитину, як це трапилося в одній зі шкіл столиці. Про це розповідається у Телеграм-каналах.

У Києві хлопця-переселенця з Луганщини жорстко вилаяв учитель фізкультури, назвавши дитину сепаратистом та гнідою. У мережі кажуть, інцидент стався у школі №37. У школі зараз триває службове розслідування. Так, директор школи №37 Ірина Бабка сказала:

“Проводжу ще розмову з батьками, з дітьми, з вчителями. Проводжу службове розслідування. За результатами цієї службової перевірки, що здійснюється відповідно до наказу, буде ухвалено відповідні організаційні та управлінські рішення.

Намагаємось, працюємо для того, щоб створити безпечне освітнє середовище для ВСІХ учасників освітнього процесу. Не можу заперечувати конфлікту, який стався через непорозуміння між учителем та учнем, але проводимо роботу і з вчителями, і з учнями, і з батьками”.

Чтайте також:  "Хіба ваша дитина не зрозуміє російську?" Невидима битва за україномовні гуртки для дітей

За її інформацією, конфлікт стався між учителем та учнем 9-го класу. Інших деталей інциденту Бабка поки що не повідомляє. Директор школи запевнила, що за результатами оперативного розслідування буде зроблено відповідні висновки.

Відповідний ролик щодо скандалу сьогодні почали розповсюджувати столичні телегарм-канали. І ось на цей скандал відреагувала співголова ГО «Батьки SOS» Парфьонова.

За її словами, в українських школах зараз «пандемія» буллінгу. Єдине, що можуть зробити учні у разі їхнього «травлення» це все зафіксувати на камеру. У зв’язку з цим: “потрібно поставити скрізь камери спостереження, щоб подолати булінг у школах, і не було двозначних ситуацій”, – зазначила Парфьонова.