В Україні жовтий рівень небезпеки: синоптики попередили, що погода розгулялася сьогодні не на жарт

Похолодання!

Укргідрометцентр повідомив про погоду на сьогодні, 9 травня. В Україні оголошено перший рівень небезпеки. Вночі на поверхні ґрунту заморозки 0 – -5.

Також, 9 травня в Україні переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Зберігайте високий рівень обережності.

Сьогодні, 9 травня, в Україні, мінлива хмарність. Опадів не прогнозується. Лише в Карпатах та в Криму можуть пройти короткочасні дощі.

Вітер стихне. Він прогнозується північного та північно-східного напрямку, зі швидкістю 3 – 8 метрів за секунду.

Температура повітря в нічний час доби зафіксувалася на рівні +1 – +6 градусів в переважних показниках. На поверхні грунту заморозки в межах 0 – -5. У південній частині та на Закарпатті ніч була теплішою: +7 – +12. Вдень варто очікувати в переважних показниках на +15 – +20 градусів тепла. Але у північних та східних регіонах, а також в Полтавській та Черкаській областях стовпчики термометрів ледве дотягнуть до +10 – +15 градусів.

Чтайте також:  Вдома не засиджуйтесь: погода порадує теплом та сонечком – прогноз Діденко

У Києві сьогодні, 8 травня, мінлива хмарність та без опадів. Вітер північного напрямку та зі швидкістю 3 – 8 метрів за секунду.

Температура повітря по області вночі +1 – +6 та з заморозками, а вдень повітря прогріється до +10 – +15. У Києві показники трохи інші6 нічні +4 – +6, а денні +12 – +14.