Буде дуже тривожно: астролог розповіла, до чого готуватись мешканцям Києва, Львова, Житомира та Одеси

Розпочавши своє велике вторгнення 24 лютого 2022 року, кремлівське керівництво було впевнене на 100%: 2-3 дні – і Україна впаде. І от уже понад 2 роки Україна бореться, а у російських пропагандистських ЗМІ, як і раніше, періодично звучать наративи про “російське місто Київ”.

Кінець травня для України буде дуже непростим. Як розповіла астролог Ангеліна Вакуліна, окупанти цілитимуться по деяких містах і потужно обстрілюватимуть Україну.

“Зараз період дуже важливий, де не можна перебувати у відкритих місцевостях. Парки, ТРЦ, автостоянки. Не можна перебувати там, де немає поряд укриттів. Можуть бути схожі “прильоти” балістики, як були у Києві в березні. Не варто залишатися на відкритому просторі”, – Каже астролог, передає Главред.

Астролог додала, що “може програтись трагедія з водою, на кшталт ГЕС. Буде дуже тривожно”.

“Окупації Харкова та Сум не буде. За картами я не бачу такого. Так, Харків залишається важким напрямом. Обстріли посиляться. У прикордонних районах Харкова будуть провокації. Взагалі, Чернігів, Суми та Харків ситуація буде однаковою. Спробуватимуть прорватися ДРГ. Я говорила у попередньому прогнозі, що буде окупація нових територій, але це не Харків та Суми. Це може бути Донецька чи Луганська області”, – каже астролог.

Чтайте також:  На фронті загинула молода красуня Марійка з Рівненщини. Вона рятувала воїнів на полі бою

Суми.

“Окупації не бачу, але з прикордонних пунктів варто виїхати. Удари будуть гучні”, – сказала астролог.

Вінниця.

“Може бути дуже голосно у травні місяці, вікна трястимуться, але страшних ситуацій не буде”, – зазначила Вакуліна в прогнозі.

Одеса.

“Можуть бути “прильоти” за житловою інфраструктурою”, – йдеться у прогнозі астролога.

Житомир.

“Може програтись трагедія з дітьми. Приватні сектори, парки, дачі дуже уважно”, – прогнозує Вакуліна.

Полтава.

“Дуже напружені дні будуть у травні”, – наголосила астролог.

Миколаїв.

“Може бути “прильоти” в області, ближче до води”, – додала вона.

Кривий Ріг.

“Можуть бути удари, пошкоджено житлові будинки”, – каже Вакуліна.

Львів.

“На жаль, може бути велика трагедія з жертвами. Варто бути дуже обережними. Там, де раніше було тихо, буде дуже голосно”, – каже астролог.

Чтайте також:  Прокинувся і ти одружений: у "Дії" уклали величезну кількість шлюбів

Київ.

“Відкриті автостоянки біля великих ТРЦ, дуже акуратно. У Києві зараз дуже небезпечно. Коли включають сирену, йдіть одразу до укриття”, – каже астролог.

“Цей рік ще буде активна фаза війни. Але, ймовірність, що наступного року війна закінчиться дуже велика. Саміт світу дасть нам багато чого. Китай наполягатиме на заморожування війни. Це дасть можливість зберегти більше життів”, – зазначила астролог Ангеліна Вакуліна у прогнозі.