Настав час нервувати і тим, у кого бронь: у Міноборони зробили раптову заяву

Подробиці

Явки у ТЦК не уникнути навіть із наявністю броні від мобілізації
Вже з 18 травня набере чинності новий закон про мобілізацію, згідно з яким усі військовозобов’язані чоловіки віком від 25 до 60 років мають прибути до територіальних центрів комплектування для уточнення своїх даних військово-облікового реєстру. Це зобов’язання також торкнеться і тих чоловіків, які мають бронь від військової служби, пише телеграм-канал “Реальна війна”.

У Міністерстві оборони України попередили, що після 18 травня всі військовозобов’язані громадяни мають прибути до ТЦК для актуалізації своїх персональних даних, навіть якщо вони зробили це раніше. При цьому уточнити дані мають і ті, хто має офіційну підставу для відстрочення від мобілізації. Про це розповів речник Міноборони України Дмитро Лазуткін.

“З 18 травня, коли закон про мобілізацію почне діяти, всі військовозобов’язані повинні уточнити свої дані. Навіть тим, хто має підстави для відстрочення (наприклад, багатодітні батьки), мають оновити дані”, – заявив Дмитро Лазуткін.

Чтайте також:  Чоловіки, які виїжджають на західну Україну, повинні стати на військовий облік - голова ЧОВА

Таким чином, навіть ті, хто має бронь, також мають прибути до військкомату після 18 травня відповідно до нового закону. За словами спікера Міноборони України, у військовозобов’язаних є як мінімум три способи оновити свої персональні дані у військово-обліковому реєстрі: це безпосередньо явка в ТЦК особисто, також можна це зробити через ЦНАП або електронний кабінет військовозобов’язаних.

“Прибути до ТЦК. Тому що закон, який набуде чинності з 18 травня, говорить нам про те, що всі військовозобов’язані мають уточнити свої дані до ТЦК або за допомогою електронного кабінету, або до ЦНАП прийти. Тобто три варіанти принаймні “, – зазначив Дмитро Лазуткін.