Як оновити свої дані та не загриміти у ТЦК: у ЦНАПі дали інструкцію

Знадобиться

З 18 травня набирає чинності закон про мобілізацію, який наказує військовозобов’язаним громадянам оновити свої персональні дані. Цей процес можна здійснити кількома способами: через додаток “Дія”, звернувшись до ТЦК або відвідавши ЦНАП. Про це пише “Нежатін”.

Для того, щоб оновити дані через центр надання адміністративних послуг, необхідно особисто з’явитися до відділення ЦНАП з паспортом та ідентифікаційним кодом. Після заповнення заяви адміністратор проводить процедуру її оформлення, після чого заявник отримує екземпляр із підтвердженням.

У заяві слід зазначити такі дані:

Прізвище, ім’я, по батькові;
Дата народження;
Фактична адреса проживання (у разі, якщо вона відрізняється від адреси реєстрації);
номер контактного телефону;
Адреса електронної пошти (за наявності).
Не забувайте, що важливо вказувати актуальні дані, оскільки це допоможе державі знати про ваше місцезнаходження та контактну інформацію у разі потреби.

Чтайте також:  ТЦК почали активно вилучати авто у людей: військком забирав їх собі – людей приголомшили деталями

Отримані заяви передаються до державного реєстру “Оберіг”, забезпечуючи таким чином своєчасне та точне інформування про громадян та їх місця перебування. Ця процедура займає небагато часу – приблизно 10 хвилин, але важлива для підтримки актуальної інформації про військовозобов’язаних громадян. Тому не відкладайте її на потім та оновіть свої дані вчасно.

Який штраф очікує за не уточнення даних у ТЦК

Зокрема, відповідно до змін, за порушення правил військового обліку під час воєнного стану може призвести до штрафу у розмірі від 17 000 до 25 500 гривень. Ці штрафи застосовуються у випадках, коли особа не перебуває на обліку або не оновила свої дані вчасно.