Не все так просто: кому потрібно з’явитися до ТЦК навіть без повістки

Військовозобов’язані, призовники і резервісти під час воєнного стану мають самі приходити до ТЦК. Зокрема, щоб оновити свої дані про місце проживання. І загалом їм треба звіряти персональні дані з обліковими даними ТЦК не рідше одного разу на п’ять років.

Про це повідомив заступник очільника мобілізаційного відділу ТЦК Солом’янського району Києва — підполковник Павло Литвин, пише Громадське.

У якому разі неодмінно треба йти саме до ТЦК

Якщо йдеться лише про зміну місця проживання, номера телефону, електронної пошти чи, скажімо, прізвища — можна просто актуалізувати інформацію про себе через застосунок у телефоні. У такому разі турбувати ТЦК справді не варто, адже там і без цього вистачає роботи.

До центру комплектування необхідно йти, коли потрібна особиста присутність: щоб написати заяву, отримати направлення на проходження ВЛК, коли справа стосується бронювання чи зміни статусу військовозобов’язаного.

Чтайте також:  Не пустили в собор: на Буковині жінка влаштувала скандал

ЦНАПи опікуються військовозобов’язаними лише з 18 травня. Литвин пояснив, що це має такий вигляд: представник ТЦК чергує в ЦНАПі та надає консультації щодо військового обліку й інших питань, що перебувають у компетенції центру комплектування.

“Якщо запит виходить за межі повноважень центру адмінпослуг, людину скерують до ТЦК”, – додав він.