Пенсіонерів, які мешкають у селах, порадували: як отримати пільги на оплату світла та газу

Це значно спростить життя.

Пенсіонери, які мешкають у сільській місцевості, мають можливість отримати 100-відсоткову знижку на різні витрати, у тому числі на комунальні послуги та купівлю палива, повідомляє «apostrophe». Проте використовуються особливі умови.

У Пенсійному фонді України на Донеччині заявляють, що пенсіонери, які проживають у селах, можуть мати право на грошові пільги, у тому числі на повну знижку на послуги ЖКГ, а також на придбання твердого або рідкого побутового палива та скрапленого газу. Розмір цієї допомоги визначається з середньомісячного доходу.

Щоб претендувати на 100-відсоткову допомогу, пенсіонери мають раніше обіймати певні посади, у тому числі викладацькі, медичні, фармацевтичні або які займаються захистом рослин, або працювати бібліотечними працівниками у сільських чи міських поселеннях. Ці умови викладено у Постанові Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року №389.

Чтайте також:  "Мобілізувати" можуть не лише машини: що ще дозволено забирати ТЦК та військовим

Крім того, право на 100-відсоткову знижку на житлово-комунальні послуги, а також на купівлю палива можуть мати особи, які працюють або раніше працювали в музеях, державних та комунальних закладах культури, культурно-просвітницьких установах у сільській місцевості та селищах міського типу.