Українців зганяють, а самі не йдуть: як нардепи оновлюють дані у ТЦК “добрий” приклад

Федір Веніславський, член Комітету Верховної Ради з національної безпеки, оборони та розвідки, заявив, що частина його колег із парламенту вже оновили свої дані до ТЦК та СП, але він не уточнив їхніх імен. Про це він повідомив у коментарі для Українських Новин.

“Деякі колеги вже оновили свої дані. Сьогодні частина з них відвідала ТЦК”, – сказав він.

Він зазначив, що деякі нардепи оновили дані онлайн у перші дні, а деякі особисто з’явилися у ТЦК.

Водночас Веніславський зазначив, що сам поки що не оновив свої дані, але “обов’язково це зробить” відповідно до закону. Коли нардеп, який підтримав новий закон про мобілізацію, планує йти до ТЦК, він замовк.

Раніше Веніславський заявив, що говорити про справедливість за умов повномасштабної війни, за умов мобілізації “загалом дуже складно”. Нардеп, який сам досі не оновив дані до ТЦК, стверджував, що кожен українець має виконати свої “зобов’язання перед державою та вирушити на фронт”.

Чтайте також:  Стосується всіх військовозобов'язаних: вже з вівторка набувають чинності нові правила – тепер усе по-новому

Бо коли мобілізують когось із близьких, рідних одних людей, інші мають право на відстрочку від призову чи бронювання, то завжди виникає почуття якоїсь несправедливості. Тому дуже складно говорити про справедливість чи несправедливість. Є обов’язок захищати батьківщину та є необхідність зберегти нашу з вами державність, українську націю, яку ворог намагається знищити.

Нагадаємо, новий закон про мобілізацію набув чинності 18 травня. ВІН регулює багато нюансів військового обліку та мобілізації. Перше і найважливіше, про що свідчить мобілізація в Україні 2024 року – всі військовозобов’язані чоловіки з 18 до 60 років мають оновити свої дані до ТЦК до 16 липня 2024 року.