ТЦК дістали навіть нардепів: у Раді хочуть обмежити повноваження військкомів – у Міноборони відповіли

Всі деталі

Після кількох випадків порушень повноважень працівників ТЦК, народні обранці внесли пропозицію обмежити повноваження військкоматів та передати їх функції цивільним установам.
Наразі ще не прийнято жодного остаточного рішення. Дискусії тривають, і, фактично, для того, щоб система стала більш прозорою і зрозумілою, можна скористатися досвідом роботи ЦНАПів. Зараз ще зарано робити висновки, оскільки конкретних деталей наразі немає. Продовжуються обговорення, триває суспільний діалог – висловився представник Міністерства оборони, Дмитро Лазуткін

Про це повідомляє сайт Факти.

Також спікер відповів на запитання про те, чи справляються центри підготовки військовозобов’язаних зі значною кількістю набраних осіб.

У центрах підготовки не буде мобілізовано більше людей, ніж можуть підготувати ці центри, у цьому є своя логіка. І, як бачать зараз, не всі отримують мобілізаційне розпорядження, навіть ті, хто проходить ВЛК, — пояснив речник. Крім того, було зазначено, що новобранці матимуть можливість проходити навчання у європейських країнах, наприклад, у Франції.

Чтайте також:  Це рай для ухилянтів: влада зізналася, де і кому ТЦК не зможе видати повістку

Не слід забувати, що такий процес триває досить давно, і навчання українських військових також відбувається за кордоном. Під час моєї служби у 47-й бригаді, військовослужбовці цієї бригади проходили навчання за кордоном на техніці Bradley, і ми бачили результати, — додав Дмитро Лазуткін.