Кінець війни в Україні: все станеться до кінця року – подробиці

Потрібно підготуватися

Велика війна в Україні триває вже понад два роки. Але по суті українці живуть у стані війни усі 10 років. Кожен починає свій ранок з думок про війну, і закінчує свій день роздумами про те, коли війна закінчиться, що буде з нами далі, і як далі жити, і що можна зробити ще, щоб наблизити нашу спільну перемогу. І частина українців покладається на прогнози відомих астрологів.

Докладніше про те, коли закінчиться війна в Україні, повідомляє астролог Влад Росс.

На думку експерта, до грудня 2024 може статися чергове “заморожування” повномасштабної війни з росії.

Астролог стверджує, що саме наприкінці року Марс стане ретроградним, і це вплине на заморожування конфлікту. Влад Росс також впевнений, що поїздка президента України Володимира Зеленського до Саудівської Аравії багато про що говорить.

Чтайте також:  Мобілізація в Україні: озвучено прогноз, скільки людей поповнять лави ЗСУ

“Насамперед про те, що у листопаді-грудні може статися заморожування конфлікту”, – вважає астролог.

Влад Росс вважає, що уряд України намагається закінчити війну на своїх умовах, одним із яких буде повернення окупованих областей до складу України. Проте питання Кримського півострова розглядатиметься окремо.

“А про Крим ми говоритимемо не більше 3-5 років, щоб він повернувся до складу нашої території”, – сказав астролог.

Важливо відзначити, що 15 та 16 червня у Швейцарії відбувається саміт світу, на якому світові лідери та організації намагаються вирішити, як закінчити війну в Україні. І це вважається першим найважливішим кроком на шляху до закінчення війни із російською федерацією на українських умовах.