Прославився на всю Україну: водій прокотив капотом працівників ТЦК, які хотіли видати йому повістку – відео

20 червня, у Приморському районі міста Одеси внаслідок агресивної поведінки водія, на блокпості постраждали двоє військовослужбовців, які виконували оповіщення цивільного населення. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Тут кажуть, що водій «протягнув» двох військовослужбовців на капоті автомобіля на значну відстань, внаслідок чого один із них отримав травму голови. Потерпілим надано необхідну медичну допомогу.

У ТЦК інформують, що поліція оголосила у розшук невідомого водія. Потерпілі дали свідчення, які допоможуть якнайшвидше притягнути порушника до відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Керівництво Одеського обласного ТЦК каже, що контролює цю ситуацію. Особи, які здійснюють протиправні дії щодо українських військових, будуть притягнуті до відповідальності відповідно до законодавства України.

Інцидент викликав неоднозначну реакцію у одеситів, які дізналися про нього раніше із соцмереж та могли бачити там відео згаданої події.

Чтайте також:  ТЦК отримають доступ до банківських рахунків українців: і це ще не все, далі – гірше