Важливе попередження для ВПО: чи виплати будуть у червні – влада вже попередила

Чи будуть для ВПО виплати у червні – влада вже попередила

Через війну багато українців змушені були залишити свої домівки, тобто стали внутрішньо переміщеними особами. Одним з важливих інструментів їхньої підтримки є допомога на проживання для ВПО. Коли переселенці, які не отримали такої допомоги від держави, зможуть нарешті її отримати, стало відомо з матеріалу на сайті “Уряд”.

Так от, у своєму матеріалі вони оприлюднили наступне:

“До уваги ВПО: якщо ви не отримали кошти на проживання у першій половині поточного місяця, вони надійдуть на рахунки до кінця червня. Виплата допомоги відбувається поетапно.

Нагадуємо, що ці виплати частина ВПО отримує щомісяця після 15-го числа (тобто у т.зв. першому виплатному періоді), а ще частина – після 28-го числа (у другому виплатному періоді).

Тож, якщо ви не отримали кошти у першій половині поточного місяця, вони надійдуть на рахунки – до кінця червня.

Чтайте також:  "Як тільки Уран увійде в будинок нерухомості": астролог стверджує, що чекати перемоги України у війні залишилося не так вже й довго

Видатки на соціальну сферу є пріоритетними для уряду і другими за значимістю після видатків на оборону країни, на неї кошти спрямовуються першочергово. Тож виплата допомоги на проживання для ВПО відбувається поетапно.”