Долар та євро різко прискорилися: валюта б’є всі рекорди!

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 3 липня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 40,7476 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 43,6977 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Сьогоднішня ціна на долар – це новий історичний максимум. В порівнянні з вчорашнім, Національний банк України підвищив ціну на долар зразу на 10 копійок і це призвело до відповідних показників.

І поки що невирішене із західними кредиторами питання щодо реструктуризації зовнішнього боргу з дедлайном у серпні нервує потенційних інвесторів у гривневі та валютні папери України. Багато хто з них став на паузу до остаточного вирішення питання щодо реструктуризації зовнішнього боргу. Це в значній мірі впливає на позиції гривні.

Чтайте також:  "43 гривні за долар вже скоро": експерт зробив прогноз щодо курсу валют до кінця 2022 року

При цьму, Кабінет міністрів України очікує зростання у 2025 році обмінного курсу гривні до долара до 45 грн у середньому за рік, а на кінець року прогнозує 45,6 грн за 1 долар. Цифри вражають.