Країну атакувала найсильніша 9-бальна магнітна буря: коли закінчиться шторм

Ця магнітна буря дуже затягується і триватиме щонайменше 10 днів.

В Україні серйозно посилилася магнітна буря. Вона досягла найбільшої позначки з усіх наявних. Про це повідомляє meteoagent.

Магнітна буря вперше увірвалася в країну ще 26 липня з потужністю 4 бали. Однак наступного дня вона зросла до 6-ти балів, а 28 червня – до 7-ми балів. Після цього почалися коливання. Магнітна буря то слабшала, то знову набирала обертів.

2-3 липня стало помітно, що потужність магнітної бурі почала посилюватися. Тоді вона трималася на позначці 6-ти балів. Однак 4-5 липня геомагнітний шторм досяг найбільшої позначки з усіх наявних. Він став 9-бальним, що робить його найсильнішим.

За даними meteoprog, за останні 24 години відбулося 8 спалахів класу С і М. Повідомляється, що 5 липня можуть статися на Сонці нові спалахи класу М. Їхня ймовірність становить 35%. Імовірність спалахів класу Х становить 5%.

Чтайте також:  Навіть якщо це на чорний день чи заначка: за долари у кишені штрафуватимуть

Повідомляється, що зараз на Сонці помічено 45 сонячних плям.

Що таке магнітна буря?
Магнітна буря – це збурення геомагнітного поля, яке може тривати від кількох годин до кількох діб. Вони спричиняються збуреними потоками сонячного вітру, які надходять у магнітосферу Землі та взаємодіють із нею. Ці геомагнітні бурі можуть впливати на техніку і навіть людський організм. Вони можуть спричинити порушення або поломки в апаратурі космічних апаратів, вивести з ладу електронну техніку на Землі.

Що стосується впливу магнітних бур на людський організм, то однозначної відповіді на це питання немає. Однак багато хто зазначає, що під час геомагнітного шторму в них погіршується самопочуття. Про це повідомляє Вікіпедія.

Що відбувається з людиною під час магнітної бурі
Під час магнітних бур у людей можуть виникати такі негативні симптоми:

Чтайте також:  Улюблена іграшка рятівника стала оберегом: як живе Соломійка, якій пересадили серце маленького Юрка

головний біль,
запаморочення,
нудота,
біль у серці,
слабкість і сонливість,
біль у спині та суглобах,
підвищений тиск,
загострення хронічних захворювань.