Водіїв почали масово штрафувати: сіли за кермо – готуйте 1700 грн

Це важливо пам’ятати завжди

Безпека на дорогах – це пріоритет номер один! Саме тому поліція продовжує активно бореться з одним із найнебезпечніших порушень – перевищенням дозволеної швидкості. Патрульні щодня виявляють водіїв, які нехтують правилами дорожнього руху та наражають на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.

Детальніше про те, що водіїв почали штрафувати, інформує Патрульна поліція Києва в мережі Telegram.

Особливу увагу правоохоронці приділяють порушникам, які перевищили швидкість більш ніж на 50 км/год.

З такими водіями інспектори проводять профілактичні бесіди, роз’яснюючи їм важливість дотримання ПДР та жахливі наслідки, до яких може призвести нехтування правилами.

На порушників також складають адміністративні матеріали.

Згідно зі ст. 122 КУпАП, перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше ніж на 20 км/год тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень. Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше ніж на 50 км/год карається штрафом у розмірі 1700 гривень.

Чтайте також:  "Пенсія зміниться різко вже в квітні": цих українців попередили про наближення змін

Пам’ятайте, що ваша швидкість – це не лише ваше життя, але й життя інших людей! Своєчасне гальмування може врятувати життя! Будьте відповідальними та дотримуйтесь правил дорожнього руху! Разом ми можемо зробити наші дороги безпечнішими! Поліція закликає всіх водіїв бути уважними та дисциплінованими на дорогах.