На водіїв чекає стрес: права потрібно оновити – повна процедура

Як це зробити

Водіїв попередили – права необхідно оновити, як це зробити
В Україні для водіїв запроваджують багато «новинок» – нові знаки, підвищення розмірів штрафів, а також нові штрафи. Тепер їх закликають оновити посвідчення водія. Про це повідомляє сайт ProSlav.

У Кабінеті міністрів зазначили, що сучасне посвідчення водія у формі ID-карти має кілька ступенів захисту. Крім того, воно відображається у «Дія» та в Кабінеті водія.

Деякі водії мають ще старе паперове ламіноване посвідчення водія або те, що було видане до 2013 року. Його можна обміняти на сучасне у сервісному центрі МВС.

Для цього необхідно взяти талон онлайн через е-запис, перейшовши за посиланням. Або в терміналі сервісного центру МВС та прийти на певний час.

З собою потрібно взяти такі документи:

Паспорт з відміткою про реєстрацію місця проживання (або ID-картку та виписку про місце проживання);
Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
Посвідчення водія, що підлягає обміну;
Медична довідка (на час дії військового стану не обов’язкова).
Отримати посвідчення водія на новому бланку можна в день звернення до сервісного центру МВС. Орієнтовна вартість – 572 гривні, без урахування банківської комісії.

Чтайте також:  В Україні для водіїв хочуть ввести новий штраф до 17 000 гривень: за що каратимуть

«Обмінювати посвідчення водія онлайн в Кабінеті водія або в додатку «Дія» можливо тільки тим громадянам, у яких відображається документ з фото в електронних реєстрах», – додають у повідомленні.