Стосується всіх, хто має паї: у Раді оголосили безкоштовну роздачу сховищ – не пропустіть свій шанс

Що пропонують

Аграрії можуть отримати гуманітарну допомогу для зберігання врожаю
Українська влада націлена на підтримку представників аграрного сектору навіть в умовах війни, надаючи різноманітні гранти та держпрограми українському бізнесу. Так, у зв’язку із роботами зі збирання врожаю аграрії можуть отримати благодійну гуманітарну допомогу, повідомляється у телеграм-каналі Верховної Ради України.

У повідомленні парламенту йдеться про те, що вже зараз триває активне збирання врожаю, а саме зернових культур, які потребують подальшого зберігання. За даними Мінагрополітики, виробники сільгосппродукції станом на 9 липня намолотили понад 4 млн. тонн зернових та зернобобових культур, а також понад 4 млн. тонн гороху в деяких регіонах.

У той же час збирання врожаю ще триває: аграрії збирають озимий ячмінь, пшеницю та ріпак. Тому у Мінагрополітики пропонують скористатися програмою “Зберігання зерна 2024”, яку здійснює Благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Жнива Перемоги”.

Чтайте також:  Українців попередили про подвійний удар магнітних бур в лютому: коли буде та як підготуватися

“Важкою умовою для сільгосптоваровиробників є зберігання врожаю. Для цих цілей Благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Жнива Перемоги” розпочала програму “Зберігання зерна 2024″, згідно з якою фермери можуть безкоштовно отримати рукави для зберігання зерна”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з програмою благодійної організації представники аграрного сектору можуть отримати безповоротну благодійну (гуманітарну) допомогу у вигляді рукавів для зберігання зерна та взяти на експлуатацію зернопакувальні машини.

“У рамках програми благодійний фонд надаватиме безповоротну благодійну (гуманітарну) допомогу – рукави зернові (сінажні) Harwell з поліетилену 2,76х75, 2,76х90 та у тимчасове безоплатне використання зернопакувальних машин”, – розповіли у Верховній Раді України.

Скористатися благодійною гуманітарною допомогою можуть малі та середні аграрні господарства.