До України завезуть тести, яких вистачить для діагностування коронавірусу в мільйона людей – Зеленський.

Медичні вироби мають прибути вже в суботу.

Україна отримає експрес-тести для дослідження наявності коронавірусу в мільйона людей. Їх мають привезти вже найближчої суботи. Про це в ефірі ICTV сказав президент України Володимир Зеленський.

“Ми домовилися з Китаєм, вдячні їм, вдячні окремо (бізнесмену, найбагатшій людині Китаю) Джеку Ма – він нам допоміг, профінансувавши 80 мільйонів доларів. І завдяки йому й пану Ярославському (український бізнесмен) – теж хочемо йому подякувати – у суботу ми очікуємо прибуття цих швидких тестів в Україну”, – сказав глава держави. Усі експрес-тести спрямують до лікарень в усій країні.

Україна отримає експрес-тести для дослідження наявності коронавірусу в мільйона людей. Їх мають привезти вже найближчої суботи.

“Ми домовилися з Китаєм, вдячні їм, вдячні окремо (бізнесмену, найбагатшій людині Китаю) Джеку Ма – він нам допоміг, профінансувавши 80 мільйонів доларів. І завдяки йому й пану Ярославському (український бізнесмен) – теж хочемо йому подякувати – у суботу ми очікуємо прибуття цих швидких тестів в Україну”, – сказав глава держави.

Чтайте також:  Ховались від коронавірусу: в Іспанії знайшли росіянку та її чоловіка у землянці

Режим надзвичайної ситуації на Буковині та у Житомирській області, зупинення міжміського та міжобласного сполучення, а також закриття метрополітенів вимагає президент Володимир Зеленський. Він звернувся з низкою вимог до Кабінету Міністрів. До яких радикальних дій пропонує вдатися президент, щоби протидіяти коронавірусу – у сюжеті.  Більше про коронавірус в Україні