Схудла на перших 100 кілограмів. Як найважча жінка у світі вирвалась з домашнього полону.

Схудла на 100 кілограмів  і не зупиняється.

Жінка 10 років не виходила з дому через ожиріння.  Лише завдяки неймовірним зусиллям, вона змогла скинути перших 100 кілограмів і вирватись з домашнього полону.

Любов Нурдінову з Тюмені журналісти прозвали найважчою жінкою у світі, адже її вага  становила більше 350 кілограмів. І невідомо, як би закінчилось життя 56-річної жінки, якби їй не допомогли.

Команда програми Андрій Малахов  –  знайшли для прикутої до ліжка жінки відповідних спеціалістів.

Зараз медики допомагають пацієнтці повернутися до нормального життя. Любов Нурдінова уже скинула сто кілограмів і намагається самостійно пересуватися, щоправда, поки що спираючись на ходунці. Але це перші її кроки за 10 років.

“Коли мене привезли в лікарню, будь-який рух був для мене випробуванням. Я так боялася. Просила, щоб мене відпустили додому. Переживала, як там сини Льоша і Саша. Думала, що зі мною далі буде, коли я схудну. Зараз мені з кожним днем ​​стає легше. Я відчуваю себе краще і чекаю нових результатів” – зізналась Любов.

Чтайте також:  Медикиня назвала суму, в яку нині обходиться лікування тяжкого хворого на коронавірус на добу

Про те, що лікування  Нурдінової не проходило гладко, розповів хірург Казбек Аутлєв, який стежить за станом пацієнтки. За словами лікаря, жінка відчайдушно опиралася змінам.

“Зараз ми з нею спілкуємося душа в душу, посміхаємося і вітаємося. Але в перші дні був жах. Вона злилася, вимагала їжі, хотіла виписатися. Я сказав: ідіть, якщо зможете. Так, розмова у нас була досить жорсткою. Але мета поставлена, шляху назад немає”.