Visa запускає в Україні Сlick to Pay

Це спрощена функція оплати онлайн для продавців та покупців

Сьогодні, 13 липня, компанія Visa оголосила про розширення функціоналу оплати Click to Pay в Україні. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Скористатися функцією можна на сайтах роздрібної торгівлі або в мобільних додатках, що відображають піктограму Click to Pay. Споживачам, які попередньо додали свою картку, не потрібно буде вводити 16-значний номер картки та запам’ятовувати паролі для здійснення покупки.

Функціонал цієї кнопки містить перевірку пристрою та біометрику для захисту транзакцій. Click to Pay базується на галузевому стандарті EMV® Secure Remote Commerce. Крім того, взаємодіє зі специфікацією токенізації EMVCo та зі специфікацією 3-D Secure.

Технологія вже успішно запроваджена у США.

«Це справді ефективне рішення, яке зменшить кількість відмов від оплати у кошику замовлень та забезпечить інтеграцію для карток різних платіжних систем. У результаті покупець зможе значно легше оформити покупку онлайн та безперешкодно пройти цифрову перевірку даних перед проведенням оплати. Можливість сплачувати онлайн одним дотиком до кнопки, незалежно від бренду вашої карти, також наближує досвід споживачів із тим, до якого вони звикли в офлайн магазинах», – зазначила Віра Платонова, старший Віцепрезидент Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.

Чтайте також:  На Рівненщині невідомі напали на відділ поліції та підпалили авто копів